سوالات متداول

من ایمیل ثبت نام را برای آداسوزلوک ارسال کرده ام، چرا هنوز درس ها برای من ارسال نشده است؟

بعد از اینکه یک ایمیل جهت ثبت نام ارسال می کنید، از طرف آداسوزلوک پاسخی جهت تایید نهایی ثبت نام دریافت می کنید. دقت کنید جهت ثبت نام نهایی و شروع دوره لازم است که حتما به این ایمیل پاسخ بدهید. بعد از این کار از طرف آداسوزلوک ایمیلی دریافت می کنید که در آن آغاز دوره به شما اعلام می شود و حاوی خوش آمدگویی به همراه برنامه ی زمان بندی دوره است. تا زمانی که این ایمیل را دریافت نکرده باشید، ثبت نام شما انجام نشده است. بعد از دریافت ایمیل خوش آمدگویی می توانید منتظر دریافت اولین درس طی ۲۴ ساعت آینده باشید.


در بالای ایمیل ها پیامی وجود دارد: جهت نمایش صحیح محتوا، این ایمیل را در حالت اچ تی ام ال مشاهده نمائید این پیام به چه معنی است؟
به طور کلی دو روش برای نمایش متن ایمیل وجود دارد:
حالت اول Plain Text نام دارد؛ در این حالت شما قادر به مشاهده فرمت بندی متن ها، پاراگراف ها و تصاویر نیستید.
حالت دوم HTML است؛ برای اینکه متن ها، تصاویر و آزمون های آداسوزلوک را به درستی مشاهده کنید نیاز است که ایمیل را در این حالت مشاهده کنید. اغلب سرویس دهنده ها مانند جی میل، یاهو و هات میل از این حالت پشتیبانی می کنند. بنابراین در بسیاری مواقع نیاز نیست کاری انجام بدهید. در واقع اگر قادر به مشاهده ی صحیح درس ها و تصاویر و جدول ها هستید، به این معنی است که ایمیل را در حالت اچ تی ام ال مشاهده می کنید.


وقتی بر روی دکمه ی ارسال آزمون کلیک می کنم، هیچ اتفاقی نمی افتد. باید چه کار کنم؟

بعضی از سرویس دهنده های ایمیل مانند AOL و Zoho و Hotmail به دلیل پشتیبانی نکردن از فرم ها نمی توانند امکان ارسال آزمون را فراهم کنند. اگر چنین مشکلی دارید، می توانید از طریق لینکی که در ابتدای آزمون قرار دارد در آزمون شرکت کنید. با کلیک کردن بر روی این لینک به صفحه ای منتقل می شوید که از طریق آن امکان شرکت در آزمون را خواهید داشت. علاوه بر این اگر در حالت Basic HTML وارد Gmail خود شده اید، باید از طریق این لینک در آزمون شرکت کنید.


وقتی بر روی دکمه ی ارسال آزمون کلیک می کنم با این پیام مواجه می شوم که امکان شرکت در این آزمون وجود ندارد باید چه کار کنم؟
توجه کنید در هر آزمون فقط یک بار می توانید شرکت کنید. بعد از زدن دکمه ی ارسال آزمون و دریافت نتیجه، امکان شرکت مجدد در این آزمون وجود نخواهد داشت. اگر این پیام را مشاهده می کنید، به این معنی است که قبلا در این آزمون شرکت کرده اید. در صورتی که نمره ی قبولی را کسب کرده باشید، درس بعدی طبق زمان بندی برای شما ارسال می شود. البته در برخی موارد به دلیل مشکلات فنی این پیام را ممکن است مشاهده کنید، در صورتی که در آزمونی برای اولین بار شرکت کرده اید و این پیام را دریافت می کنید سریعا مشکل خود را همراه با نام آزمون و دوره به support@adasozluk.com مطرح کنید.


زمان بندی ارسال درس ها و آزمون ها به چه معنی است؟

در ایمیل خوش آمدگویی ابتدای هر دوره، برنامه ی زمان بندی را دریافت می کنید. هر دوره آموزشی آداسوزلوک ترکیبی از درس ها و آزمون های مختلف است. معمولا اولین درس را در همان روز اول دریافت می کنید و بقیه ی درس ها و آزمون ها طبق زمان بندی ارسال می شود. برای مثال اگر فاصله ی ارسال هر درس و آزمون ۲ روز تعریف شده باشد، شما درس بعدی را دو روز بعد دریافت می کنید و پس از آن هم ۲ روز دیگر آزمون برای شما ارسال خواهد شد.


من منتظر دریافت درس جدید هستم اما هنوز به دستم نرسیده است. چه باید بکنم؟
به برنامه ی زمان بندی دوره که برایتان ارسال شده مراجعه کنید. احتمالا هنوز نوبت ارسال درس یا آزمون مورد نظر نرسیده است. در صورتی که از زمان ارسال درس یا آزمونی گذشته و هنوز آن را دریافت نکرده اید با ایمیل support@adasozluk.com تماس بگیرید.


اگر در یک آزمون نمره ی قبولی کسب نکنم، چه اتفاقی رخ می دهد؟
امتیاز هر آزمون براساس ۱۰۰ محاسبه می شود. در صورتی که نمره ی قبولی را در آزمونی کسب نکنید دو بار دیگر برای آزمون جایگزین فرصت خواهید داشت. در صورتی که در آزمونهای جایگزین هم نمره ی قبولی کسب نشود، از دوره حذف می شوید. در صورت حذف می توانید از اول در دوره ثبت نام کنید.


نمره ی آزمون چگونه محاسبه می شود و چه عواملی در آن موثر هستند؟
آزمون ها به صورت سوالات چند گزینه ای هستند که بایدصحیح ترین پاسخ را برای هر سوال انتخاب کنید.


آیا امکان تنظیم زمان بندی ارسال درس ها و آزمون ها وجود دارد؟

خیر، هر دوره آموزشی یک برنامه ی زمان بندی دارد که درس ها و آزمون ها طبق آن ارسال می شوند. ارسال ایمیل ها به صورت خودکار صورت می گیرد و امکان تغییر در آنها وجود ندارد. بنابراین هنگامی که برنامه ی دوره آموزشی را دریافت می کنید، دقت کنید تا طبق برنامه ی درسی، مطالعه ی درس ها و شرکت در آزمون ها را زمان بندی کنید.


چگونه می توانم از وضعیت تحصیلی خود آگاه شوم؟
برای آگاهی از وضعیت تحصیلی خود در آداسوزلوک تنها کافی است که یک ایمیل خالی به status@adasozluk.com بزنید تا آخرین وضعیت تحصیلی شما در دوره های مختلف آداسوزلوک برایتان ارسال شود.


چگونه از یک دوره ی آموزشی حذف می شوم؟
حذف شدن در آزمون ها ممکن است به دو دلیل اتفاق بیافتد:
۱- اگر در مهلت زمانی مشخص شده در آزمون شرکت نکنید: این مهلت در ایمیل آزمون و برنامه ی زمان بندی اولیه ذکر شده است.
۲- شما در هر سه آزمون یک درس نمره قبولی را کسب نکنید: برای هر درس سه آزمون وجود دارد که در صورتیکه در این آزمون ها نمره ی قبولی را کسب نکنید، حذف خواهید شد.


من از دوره ی آموزشی حذف شدم، چگونه می توانم دوباره در این دوره شرکت کنم؟
در صورتی که از دوره ی آموزشی حذف شوید، دوباره می توانید از ابتدا در آن دوره شرکت کنید. برای این کار کافی است یک ایمیل خالی به آدرس دوره ی مورد نظر ارسال کنید.


پس از پایان دوره مدرک چگونه در اختیار من قرار می گیرد؟

هنگامی که دوره را با موفقیت به پایان برسانید یک لینک برای شما ارسال می شود که با کلیک روی آن به فرمیهدایت می شوید. در آن فرم می توانید اطلاعات شخصی خود شامل نام و نام خانوادگی را وارد کنید و با زدن دکمه ی ارسال، مدرک پایان دوره ی آموزشی خود را ببینید.


آیا شرکت در دوره های آداسوزلوک رایگان است؟

بله. شرکت در تمام دوره های آداسوزلوک رایگان است. برای دریافت مدرک نهایی هر دوره و رفتن به دوره های پیشرفته تر کافی است که به طور فعال در دوره ها شرکت نموده و در آزمون ها موفق شوید.


آیا آداسوزلوک از اطلاعات شخصی من استفاده می کند؟
آدرس ایمیل شما محرمانه تلقی شده و آداسوزلوک هیچگونه استفاده ای از آن نخواهد کرد و آنها را در اختیار افراد ثالث قرار نخواهد داد. ضمنا آداسوزلوک اسامی افراد را هم ذخیره نمی کند.

            
صفحه اصلی آدا / تبلیغات /تماس با ما / درباره ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ است. کاری از گروه مهندسی ساپدال